AKTUALNOŚCI: "TO MY TWORZYMY TEN ŚWIAT" - KONKURS MULTIMEDIALNY

Nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie dla młodych ludzi, którzy chcą uwolnić swoją kreatywność i wyrazić siebie za pomocą form multimedialnych.W formie fotocastu, videocastu oraz reportażu dokumentalnego przedstawili historie poruszające tematy z trzech obszarów: środowisko, społeczeństwo i technologia. Grupa uczniów z kl. 1 technikum mechatrononicznego zaprezentowała film o odpowiedzialności za zwierzęta (za pomocą animacji), zaś grupa dziennikarzy z kl. 1 liceum - reportaż dokumentalny, którego bohaterką jest zaprzyjaźniona z nami Sybiraczka - p. Leokadia Lizik - "Babcia Kolejowa". Organizatorem konkursu "To MY tworzymy świat" jest firma Canon, a honorowy patronat objął Ośrodek Rozwoju Edukacji. Trzymamy kciuki za konkursowe filmy!

Katarzyna Wójcik