AKTUALNOŚCI: OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGISTYCZNA!

04 października trzynastu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Patronat Merytoryczny objął  Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej jest nasza uczelnia patronacka Wyższa Szkoła Logistyki z Poznania. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Iwona Dębkowska