AKTUALNOŚCI: PROGRAM AMBASADOR FM LOGISTIC- SPOTKANIE Z UCZNIAMI!

12 października dla klas 2 i 4 technikum logistycznego, zostało zorganizowane spotkanie z panem Pawłem Strycharskim - przedstawicielem firmy FM Logistic w sprawie programu „Ambasador FM Logistic”.  Firma FM Logistic jest naszą firmą patronacką. Obecnie jest międzynarodowym liderem branży logistycznej. Oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług dotyczących magazynowania, dystrybucji, transportu krajowego i międzynarodowego, co-packingu i co-manufacturingu.

Podczas spotkania z uczniami, pan Paweł podkreślał korzyści wynikające z wzięcia udziału w programie „Ambasador FM” min.: udział w szkoleniach oraz warsztatach firmowych, płatne praktyki w okresie wakacyjnym, nowe znajomości i kontakty. Najbardziej prestiżowym elementem programu, jest otrzymanie tytułu „Ambasadora FM Logistic”, który otwiera drogę do kariery i rozwoju zawodowego w firmie FM Logistic.

Program Ambasadorski składa się z kilku etapów, pierwszy dotyczący spotkań z uczniami mamy za sobą. Przed nami drugi etap- czyli rozmowy z uczniami- kandydatami na Ambasadora FM Logistic. Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 24 października o godz. 10:00 w naszej szkole. Trzymamy kciuki! Ambasador jest wśród NAS!

Iwona Dębkowska