AKTUALNOŚCI: AMBASADOR FM LOGISTIC- ROZMOWY REKRUTACYJNE!

24 października w naszej szkole odbyły się rozmowy rekrutacyjne z uczniami klas o profilu logistycznym, którzy zgłosili się do programu Ambasador FM Logistic. Jest to trzeci etap programu, który ma na celu wyłonienie wśród uczniów - Ambasadorów, którzy będą aktywnie uczestniczyć we współpracy pomiędzy szkołą a firmą FM Logistic.

Rozmowy odbyły się w bardzo milej atmosferze. To zasługa dwóch wspaniałych osób, pani Romany Walczak i pani Anny Cieślik - przedstawicielek firmy FM Logistic, które podczas rozmów z uczniami starały się jak najlepiej dostrzec te umiejętności i predyspozycje cechujące przyszłego Ambasadora. Projektem jest zainteresowanych kilkunastu uczniów z klasy II i IV TL, co bardzo nas cieszy. Kto będzie przyszłym Ambasadorem FM Logistic w naszej szkole? Tego jeszcze nie wiemy. Wyniki poznamy wkrótce. Możemy jedynie zdradzić, że wszystkie kandydatury zostały ocenione bardzo wysoko… będzie to zacięta rywalizacja.

Iwona Dębkowska