AKTUALNOŚCI: KAMPINOSKI RAJD NIEPODLEGŁOŚCIOWY 2016

Na ten rajd czekamy cały rok. Wie o tym każdy, kto choć raz wziął w nim udział. Martwiliśmy się, czy pogoda dopisze, pamiętając jednak, że nie będzie dla nas przeszkodą ani deszcz, ani mróz. Dobra zabawa i świetne towarzystwo wynagradzają wszelkie niedogodności. Na szczęście aura dopisała. Po zakwaterowaniu wyruszyliśmy w trasę. Wszystkim udzielił się duch walki, a było z kim rywalizować. W grze wzięło udział 19 patroli J, w tym 2 z Wańkowicza: grupa p. Renaty Śliwy Łanie przez las oraz Misie i Rysie pod opieką p. Luizy Wadeckiej. Tym razem walczyliśmy u boku Jagiełły, gromiąc Krzyżaków pod Grunwaldem na ok. 18 km trasach (z poprawką na odszukanie nibysosen itp.). Będziemy długo wspominać pomysłowość organizatorów tras. Wspaniała wyobraźnia! Ale w tym tkwi urok tego rajdu. Trasy okazały się wymagające, ostatnie patrole powróciły długo po zmroku. Na zziębniętych uczestników czekały gorące kiełbaski i koncert piosenek szanty. No i oczywiście ogłoszenie wyników! WYGRALIŚMY!!! Piski i taniec radości! Misie i Rysie górą! Z wypiekami na twarzach dzieliliśmy się wrażeniami przy pizzy. Emocje długo nas nie opuszczały. A przed nami była jeszcze noc gier planszowych. Och, jak my to lubimy… Śmiechy, żarty, nowe znajomości, nowe wrażenia. Kładziesz się spać – jeszcze grają. Wstajesz – już grają! Śniadanko, kawa, herbata, sprzątanie… I nadchodzi czas rozstania. Tak szybko zleciał czas. I już wiemy, że za rok nie może nas tu zabraknąć! Już nie możemy się doczekaćJ. To była wspaniała zabawa i bardzo dobrze spędzone chwile. Mimo zmęczenia wracaliśmy naładowani dobrą energią. Dziękujemy organizatorom, szczególnie p. Marcinowi Kołocie, Damianowi Łażewskiemu i Przemkowi  Słowińskiemu oraz sponsorom za możliwość świętowania odzyskania niepodległości w tak wyjątkowy sposób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za dobrą zabawę i przemiłe towarzystwo. Do zobaczenia za rok!

LW