AKTUALNOŚCI: POSEŁ, OLIMPIJCZYK, CZŁOWIEK…

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w jednym ze spotkań organizowanych przez Błońskie Centrum Kultury. Mieliśmy okazję zobaczyć, a nawet zadać kilka pytań znanemu, polskiemu olimpijczykowi – Szymonowi Ziółkowskiemu. To niebywałe doświadczenie móc spotkać mistrza olimpijskiego. Nawet osoby, które nie interesują się sportem z zainteresowaniem słuchały, co bohater spotkania ma nam do przekazania. Zaintrygowało nas to, że potrafił mówić nie tylko na temat swojego zawodu, ale również o tym, co, może zainteresować młodzież. Podczas wywiadu zostało poruszonych wiele kwestii, zaczynając od sportu i wytrwałości, poprzez politykę, aż do tematu dość ważnego dla młodzieży – używek. Początkowo nie wszyscy nasi uczniowie byli przekonani do tego spotkania, lecz gdy z niego wyszliśmy, nabraliśmy chęci do działania.

Negatywnych opinii brak, a my liczymy na więcej takich spotkań!

Julia Zielska