AKTUALNOŚCI: SPOTKANIE AMBASADORÓW!

17 listopada w Mszczonowie - siedzibie Fm Logistic odbyło się spotkanie Ambasadorow FM Logistic. Zaproszonych zostało  13 Ambasadorów wraz z opiekunami z 5 szkół patronackich miedzy innymi z Tomaszowa, Mszczonowa, Żyrardowa i Olszowej.
Z naszej szkoły w spotkaniu uczestniczyło trzech Ambasadorów - Angelika Urbańska i Przemysław Chaba z klasy 2 TL oraz Jan Stefański z klasy 4 TL.
Celem spotkania było poznanie wszystkich Ambasadorów biorących udział w projekcie, omówienie zasad współpracy na rok szkolny 2016/2017 oraz przybliżenie historii powstania firmy i jej rozwoju na przestrzeni lat. W trakcie spotkania zaplanowanych było wiele atrakcji ze strony organizatorów - p. Romany Walczak i p. Anny Cieślik. Między innymi odbyła się sesja zdjęciowa, uczestniczyliśmy we wspólnym obiedzie oraz mieliśmy możliwość obejrzenia platformy FM Fresh.
Ambasadorzy z Wańkowicza w nowej roli czuli się bardzo dobrze. Godnie reprezentowali nasza szkołę i profil logistyczny. Przed nimi nowe wyzwania, doświadczenia i obowiązki.
Dopingujemy i trzymamy kciuki.

Iwona Dębkowska