AKTUALNOŚCI: WAŃKOWICZ NA MAKSYMILIADZIE

W sobotę 19 listopada gościliśmy w progach Gimnazjum nr 2 im. Maksymiliana Kolbego na festiwalu nauki Maksymiliada.Tym razem tematem przewodnim imprezy były Podróże W Czasie i Przestrzeni. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele i uczniowie z bogatą ofertą konkursów i zabaw m.in "podróże z logistyką", "podróż po epokach historycznych", "Dzieje ziemi". Pokazaliśmy również rozwój mechatroniki oraz podstawowe zasady pierwszej pomocy. Nasi ratownicy wspierani byli przez firmę Mazovia Medical Plus, której z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować. Dużą popularnością cieszyły się wypieki (tradycyjne i nowoczesne) przygotowane przez naszych cukierników. Zabawa była przednia. Organizatorom należą się szczere gratulacje.
Do zobaczenia za rok.

Uczniowie i nauczyciele Wańkowicza