AKTUALNOŚCI: STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW ROZDANE!

W dniu 15 listopada br. w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyła się gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość swoim pobytem uświetnili m.in. Mazowiecki Kurator Oświaty pani Aurelia Michałowska oraz Prezydent uczelni prof. Stanisław Dawidziuk. W gronie ponad 200 wyróżnionych uczniów znaleźli się dwaj przedstawiciele naszej szkoły – Nikodem Zygmunt i Kamil Sidor.
Spotkanie rozpoczęło się krótkim koncertem w wykonaniu młodzieży z 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Potem nastąpiła główna część uroczystości – rozdanie aktów stypendialnych. Mimo dużej liczby stypendystów wręczanie przebiegło szybko i bez większych zakłóceń. Po zakończeniu części oficjalnej nastąpił czas dla fotoreporterów. Można było również zrobić wspólne zdjęcie ze znamienitymi gośćmi.
Dla wszystkich nagrodzonych osób otrzymanie stypendium Prezesa Rady Ministrów to na pewno powód do dumy, ale także motywacja do dalszej pracy. Miejmy nadzieję, że na przyszłorocznej gali znów zobaczymy znajome twarze z Wańkowicza.