AKTUALNOŚCI: KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ YOU CAN SING

W czwartek 9 lutego br. w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim odbyła się kolejna już edycja konkursu piosenki angielskiej YOU CAN SING.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. III LO A Justyna Kakiet i Zuzanna Śliwińska oraz Kamil Sidor z klasy II LO.

Z ogromną przyjemnością informujemy,  że jury konkursu doceniło talent całej naszej trójki. Justyna Kakiet zdobyła III miejsce za wykonanie pieśni Alexandry Burke Hallelujah, natomiast zwycięzcami konkursu zostali Zuzanna Śliwińska i Kamil Sidor, którzy w duecie zaśpiewali utwór Stay z repertuaru Rihanny i Mikky’ego Ekko. Członkowie jury docenili postępy jakich dokonali nasi artyści w porównaniu z latami ubiegłymi, szczególnie wskazując na rozwój wokalny Kamila. Wszyscy laureaci odebrali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Mincberger