AKTUALNOŚCI: ZAJĘCIA W STOKROTCE!

16 marca Manufaktura Wańkowicza i uczniowie z klasy o profilu socjalnym uczestniczyli w zajęciach z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 4 "Stokrotka" w Błoniu. Zajęcia odbyły się pod hasłem: Pisankowo, kolorowo!
Wspólnie z najmłodszą grupą przedszkolaków wykonywaliśmy pisanki... pisanki nietypowe - pisanki sznureczkowe! Bawiliśmy się wspaniale!
Dziękujemy za "twórczo" spędzony czas i wspaniałą atmosferę. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Czarneckiej-Jaśkiewicz za możliwość współpracy ze środowiskiem lokalnym, realizację wspólnych pomysłów i przedsięwzięć.
Kolejne zajęcia "Pisankowo, kolorowo" z grupą starszaków odbędą się 29 marca br. w Zespole Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza. Już nie możemy się doczekać.

Jwona Dębkowska.