AKTUALNOŚCI: WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

28 lutego 2017 roku przeprowadzony został w całym kraju Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Znamy już wyniki tegorocznej edycji konkursu, do udziału w którym  przystąpiło 20 uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych: LIONS oraz EAGLES. W kategorii LIONS wzięło udział 11 uczniów klas I, zaś 9 uczniów z klas II i III w kategorii EAGLES. Trójka naszych uczniów Mikołaj Witek i Witold Sokołów z klasy II TM oraz Aleksandra Nowak z klasy I LO została wyróżniona przez organizatorów za bardzo dobre i dobre wyniki uzyskane za rozwiązanie zadań testowych.

Podobnie jak w roku ubiegłym najlepszy wynik uzyskał Mikołaj Witek z klasy II TM, zaś Witold Sokołów z klasy II TM i Aleksandra Nowak z klasy I LO uzyskali wynik dobry. Dyplomy oraz nagrody od organizatorów tradycyjnie zostaną wręczone w czerwcu.

Gratulujemy całej trójce świetnych wyników i życzymy coraz lepszych rezultatów w kolejnych edycjach konkursów!

W ubiegłym roku życząc Wam sukcesów mówiłam the sky’s the limit. Tym razem nie ograniczam Was :-) and  “Don't tell you the sky's the limit when there are footprints on the moon”.   I’m sure you CAN get higher and achieve more! :-)

Beata Mincberger