AKTUALNOŚCI: III EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNEGO POŚWIĘCONA "WYKLĘTYM"

W tym roku szkolnym z okazji zbliżającego się Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych został ogłoszony gminny konkurs historyczny pt: "Żołnierze Wyklęci - Niezłomni Bohaterowie Wolności". To już III edycja konkursu, który wpisuje się w obchody narodowego święta w Błoniu. W tym roku formuła konkursu ma charakter historyczno-literacki. Uczniowie przygotowują do recytacji fragment prozy lub wiersz. Do etapu finałowego, który odbędzie się 22 lutego zostali z naszej szkoły wytypowani następujący uczniowie: Wiśniewska Patrycja, Masłowska Gabriela, Bielecka Julia oraz Bogucka Maria. Do recytacji uczniów przygotowywała Pani Małgorzata Śliwińska. Nagrody finalistom konkursu zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 25 lutego w Centrum Kultury w Błoniu. Trzymamy kciuki za nasze uczennice.

Joanna Florczak