AKTUALNOŚCI: "SZALONE NOŻYCZKI"

Dnia  12.02.2018r. Łódzki Teatr Powszechny ugościł uczniów klasy 2TM oraz 3LO w swoim "zwariowanym salonie fryzjerskim". Wraz z wychowawczyniami daliśmy wciągnąć się w spektakl, bazujący na współpracy widowni z aktorami. Komiczne wydarzenia zespalał wątek morderstwa. Naszym zadaniem była pomoc w zdemaskowaniu zabójcy. Każdy z widowni mógł swobodnie zadawać pytania, wyrazić swoje zdanie i zamienić słowo z aktorami. Niektórzy z oglądających mieli nawet możliwość wejścia na scenę. Ostatecznie akcja spektaklu zakończyła się tak jak my tego chcieliśmy, co powodowało niemałe emocje. Aktorzy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć i robili sobie z nami tzw. selfie. Tuż po długich, gorących oklaskach, jeden z aktorów a zarazem prezes Teatru Powszechnego wygłosił ciekawą mowę na temat aktorstwa, życia teatru i tego szalonego spektaklu. Będąc w Łodzi nie mogliśmy nie odwiedzić słynnej "Manufaktury", gdzie spędziliśmy krótki, ale przyjemny czas wolny. Poniedziałki czasami są w porządku!

Julia Bielecka 3LO