AKTUALNOŚCI: WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

27 lutego 2018 roku przeprowadzony został w całym kraju Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Znamy już wyniki tegorocznej edycji konkursu, do udziału w którym  przystąpiło 15 uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych: LIONS oraz EAGLES. W kategorii LIONS wzięło udział 4 uczniów klas I, zaś 11 uczniów z klas II i III w kategorii EAGLES. Przed przystąpieniem do konkursu wszyscy uczniowie musieli przeczytać lekturę. Poza znajomością treści przeczytanych opowiadań uczniowie musieli rozwiązać zadania testowe w części leksykalno-gramatycznej.

Najlepszy wynik w szkole uzyskał Witold Sokołów z klasy III TM, który został wyróżniony przez organizatorów za uzyskanie dobrego wyniku, zaś Damian Trusiński z I TM był najlepszy spośród uczniów klas pierwszych. Dyplomy oraz nagrody od organizatorów tradycyjnie zostaną wręczone w czerwcu.

Gratulujemy Witkowi i Damianowi świetnych wyników i życzymy coraz lepszych rezultatów w kolejnych edycjach konkursu!

Beata Mincberger