AKTUALNOŚCI: SŁODKICH I WESOŁYCH ŚWIĄT!

W dniu 13 grudnia 2018 r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grupa uczniów z „Wańkowicza” wraz z opiekunami: p. Jolantą Kozłowską i p. Iwoną Dębkowską, odwiedziła rodzinny dom dziecka w Wiktorowie.
Nasi uczniowie wystąpili w roli Mikołajów i obdarowali każde z dzieci olbrzymią paczką ze słodyczami i maskotką – pluszakiem. Słodycze zostały zebrane przez wszystkich uczniów szkoły, a inicjatorem zbiórki był Samorząd Uczniowski.
Nasza wizyta sprawiła wszystkim domownikom ogromną radość. Uczniowie pobawili się z dziećmi, grali w różne gry, rozmawiali z nimi. Było radośnie i przyjemnie, aż żal było wracać do szkoły. Niedługo znów ich odwiedzimy, gdyż przyjaźnimy się z opiekunami tego domu dziecka i ich wychowankami od wielu lat.

Uczniowie z „Wańkowicza” wraz z opiekunami.