AKTUALNOŚCI: SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE!

Obecna sytuacja, niezrozumienie postulatów nauczycieli i problemów polskiego szkolnictwa, zmuszają nas do kontynuowania akcji strajkowej.
       Chcielibyśmy teraz być i pracować  z naszymi uczniami. Zależy nam na tym, abyśmy mogli terminowo i bez zakłóceń dokonać klasyfikacji klas maturalnych.
       Niestety upór i brak woli porozumienia się z nami ze strony rządu spowoduje, że wiele polskich rodzin nie zasiądzie w spokoju i wzajemnym szacunku przy wielkanocnym stole.
      W „Wańkowiczu” każde święta obchodzone były bardzo rodzinnie. Wspólnie dzieliliśmy się jajkiem, składając sobie życzenia. Uroczysty i wyjątkowy charakter tych świąt podkreślał program artystyczny, przygotowany przez naszych uczniów. Tę atmosferę zanosili później do swoich domów.
Tegoroczne święta będą dla nas wyjątkowo smutne, jeśli nie osiągniemy porozumienia. Wielki Tydzień jest bowiem okresem zadumy, miłości i pojednania.
     Dziękujemy wszystkim, którzy nas rozumieją i wspierają. Bądźmy nadal razem – nigdy jedni przeciw drugim!

Grono Pedagogiczne
ZS nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu