AKTUALNOŚCI: DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14 października 2019 roku w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dla naszej szkoły ten dzień był szczególny, ponieważ odbyła się uroczysta akademia, podczas której do grona szkolnej społeczności dołączyli uczniowie klas pierwszych. Było to ważne wydarzenie nie tylko dla nauczycieli, lecz także dla uczniów. Przed ślubowaniem pierwszoklasiści mogli poznać życie i twórczość patrona szkoły – Melchiora Wańkowicza.

Obchody zwieńczyła część artystyczna, zorganizowana przez samorząd uczniowski. Przygotował on liczne niespodzianki dla naszych pedagogów m.in. występ Justyny Kakiet – absolwentki naszej szkoły. W podziękowaniu za zaangażowanie i trudy pracy nauczycieli jedna z uczennic upiekła pyszny tort.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze, życzeniom i uśmiechom nie było końca.

Anna Bogucka