AKTUALNOŚCI: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

18 listopada uczniowie klas: 3TL, 2TLŻ, 2TL uczestniczyli w wykładach na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pierwszy wykład był prowadzony przez Pana Marcina Matyja i dotyczył „Psychologii pieniądza”. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy, na które na co dzień nie zwracamy uwagi, a które istotnie wpływają na nasze decyzje - związane między innymi z wydatkami. Drugi wykład prowadziła Pani dr Ilona Hunek. Temat dotyczył „Technik negocjacji”. To były bardzo ciekawe zagadnienia, związane z kierunkiem kształcenia naszych przyszłych logistyków. Poza tym, zwidzieliśmy super nowoczesną uczelnię. Akademia Leona Koźmińskiego ma własną bazę lokalową. Nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Cały kompleks obejmuje 4 budynki (A,B,C,D) o łącznej powierzchni ok. 21 000 m2.

Studenci mają do dyspozycji 6 auli, 64 sale wykładowe, w większości multimedialne oraz super miejsca do odpoczynku, spotkań i zjedzenia posiłku. Ach….. pomarzyć, dobra rzecz !!!

Nauczyciele: Hanna Kossakowska, Iwona Dębkowska