AKTUALNOŚCI: MAMY TO ... DWA 1 MIEJSCA

Nasi uczniowie: Adam Hrydzewicz i Natalia Pietrzak zdobyli 1 miejsce w swoich kategoriach,  w konkursie organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej - PAMIĘĆ WOJNY - wojna obronna Polski w 1939r. Zadaniem konkursowym było sfotografowanie miejsc, obiektów, pamiątek, budowli, pomników związanych z wojna obronną Polski 1939r. Do fotografii należało dołączyć jej opis, interpretację,  tego co przedstawia. Owa interpretacja stanowiła integralną część pracy. Uroczysta gala finałowa odbyła się 29 listopada w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki w Warszawie. Wręczenie nagród poprzedził wykład na temat wojny obronnej Polski 1939 roku oraz publiczne wystąpienie nagrodzonych uczniów, których zadaniem było opowiedzenie o swojej fotografii.

Dumna ze swoich uczniów Joanna Florczak