AKTUALNOŚCI: SERCA BIJĄ W RYTMIE ZUMBY DLA MAJKI!

Zumba jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Składa się z różnych konfiguracji ruchowych, wykonywanych w rytm szybszych brzmień, przeplatanych nieco spokojniejszymi. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów, rytmiczna muzyka i wspaniali ludzie tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Pierwszy Maraton Zumby odbył się 6 lutego w Wańkowiczu. Energiczne zajęcia prowadziła uczennica Natalia Szymańska, która jest instruktorem zumby. Szybko udało jej się zarazić pasją do tańca młodzież Wańkowicza. Cała aula została zapełniona rytmicznymi krokami z choreografii instruktorki. To nie była jedyna okazja by zatańczyć w rytmie zumby. Następne zajęcia odbyły się już 15 lutego w SP nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu. Tam również nie zabrakło chętnych, co więcej funkcjonował kącik maluszka dla mam. Zumbę poprowadziła pani Martyna Szot i Natalia Szymańska. Uczestnikom sobotniego maratonu udało się spalić ok. 850 kcal imponujący wynik, tak samo jak zebrana kwota 2,5 tysiąca złotych w trakcie Maratonu Zumby i Kiermaszu Walentynkowego na rehabilitację Majki! Maraton Zumby - akcja charytatywna, której celem było zwiększenie puli pieniędzy na pooperacyjną rehabilitację Mai Kapłon, udało się! Wasze serca po raz kolejny swoim biciem wspierały naszą Majkę.

Natalka Pietrzak

Więcej zdjęć w galerii >>>