AKTUALNOŚCI: CZY BYŁ TAKI ZŁY?
"Czy taki zły?"
Wielu z nas uważa, że miniony rok był okropny. Zaczęliśmy od pandemii w następstwie problemy polityczne czy też gospodarcze. Nie zauważamy żadnych plusów i żyjemy w takim ponurym świecie, więc chciałabym wspomnieć o kilku plusach minionego roku.
Nasza szkoła jest od dłuższego czasu remontowana i nawet podczas pandemii pracownicy nie ustępują. Boisko sportowe zostaje modernizowane. Oprócz bieżni do biegania, kosza do koszykówki czy bramek do piłki nożnej będziemy mogli korzystać z mini siłowni na świeżym powietrzu.
Jeśli jesteśmy już przy sukcesach naszej szkoły. Chciwiałabym zaznaczyć, iż pomimo lekcji online nasi kucharze „Wańkowiczanie” z pasją pieką i gotują w domu, co możemy podziwiać na zdjęciach, ale i otrzymujemy od nich sprawdzone przepisy.
Agata Grzegorek KL 3LO