AKTUALNOŚCI: POSZUKIWANY AUTOMATYK - HORTEX, SKIERNIEWICE

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców oraz bardzo silną pozycję w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych w Polsce.

O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza wysoka pozycja rynkowa, ale także nasze liczne nagrody, którymi zostaliśmy uhonorowani, m.in.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki, Superbrands czy Strefa Przyjaznej Rekrutacji.

To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK

Lokalizacja: Skierniewice

Jako Pracownik Hortex będziesz odpowiedzialny za:

• Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń i instalacji elektrycznych w zakresie elektroniki, elektromechaniki, mechaniki precyzyjnej, pneumatyki przemysłowej, sieci przemysłowych i sterowników PLC, sieci komputerowej na wydziałach produkcyjnych i pomocniczych oraz w pozostałych obiektach zakładu zgodnie z planem remontów.
  • Osiąganie założonego wskaźnika awaryjności maszyn
  • Zapewnienie sprawności aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Usuwanie awarii bieżących oraz wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem
  • Dbanie o sprawność techniczną powierzonych maszyn i urządzeń technologicznych oraz o prawidłową ich eksploatację i konserwację zgodną z instrukcją obsługi.
  • Współpraca z firmami serwisującymi eksploatowane urządzenia.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średniego technicznego – mile widziane wykształcenie wyższe o specjalności automatyka, mechatronika, elektrotechnika
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • Uprawnienia energetyczne SEP Eksploatacja Grupa 1
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sumienność
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Terminową wypłatę wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego.
  • Podwyższony dodatek za pracę w nocy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Bogaty Pakiet świadczeń socjalnych – bony świąteczne, wycieczki, pikniki, dopłaty do wypoczynku urlopowego, kolonie dla dzieci, pożyczki remontowe/budowlane.
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie.
  • Możliwość zakupu produktów Hortex po obniżonych cenach.
  • Bogaty system szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych
  • Możliwość udziału w projektach i zdobycia specjalistycznego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w świetnej atmosferze i zespole ludzi pełnych pasji

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV opatrzonego kodem referencyjnym

Automatyk/Skierniewice na adres: e-mail: rekrutacja_Skierniewice@hortex.pl.