AKTUALNOŚCI: WYBORY PO RAZ TRZECI

To już trzeci raz kiedy młodzież naszej szkoły wzięła udział w programie CEO „Młodzi głosują”. Tym razem były to wybory parlamentarne, które odbyły się w szkołach w całej Polsce 19 października. Cały czas nasza młodzież uczy się zasad głosowania, politykowania. Staramy się wdrażać w niej poczucie obowiązku obywatelskiego, patriotycznej postawy. Dążymy do tego, aby udział w wyborach stał się ich swoistym nawykiem. Wyniki tegorocznych wyborów przedstawiają się następująco. Najwięcej oddanych głosów otrzymał Komitet Wyborczy KORWIN-49. Na drugim miejscu znalazł się Komitet Wyborczy Wyborców „KUKIZ 15”- 30 oddanych głosów. Trzecie miejsce zajął Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Oddano 185 głosów. Największą frekwencję uzyskała klasa 2LOA- 98%.

Joanna Florczak, Irma Kijowska Agnieszka, Skibińska Gawryjołek.