AKTUALNOŚCI: WIZYTA W SCHRONISKU

W dniu 14.11.2015 roku przedstawiciele klasy I TL wraz z opiekunem, Panią Anettą Pietrzyk, udali się do schroniska dla zwierząt w Kożuszkach-Parcele, w celu przekazania darów zakupionych dzięki przeprowadzonej akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”.
Po dotarciu na miejsce przywitał nas najstarszy pies „Dziadek”. Kiedy dary zostały przekazane, pracownik oprowadził nas po schronisku i opowiedział nam kilka krótkich, ciekawych historii dotyczących jego podopiecznych. Najsmutniejsze jest to, że większość z nich miała swoich właścicieli, przez których została porzucona lub im odebrana. Odwiedziliśmy również izolatkę, w której małe szczeniaki oczekiwały na nowe i kochające domy. W schronisku, znajduje się około 170 psów i 20 kotów, które oczekują na lepsze życie.
Apelujemy do odwiedzania i przekazywania darów na te zwierzęta, aby mogły przetrwać zimę. Być może ktoś z Was przygarnie jakiegoś opuszczonego „milusińskiego” i odmieni jego los.

Przedstawiciele klasy I TL