AKTUALNOŚCI: XIV FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI
W dniach 13 – 14 grudnia w murach naszej szkoły odbył się 14. finał akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. To tutaj wolontariusze i darczyńcy gromadzili i rozwozili setki prezentów dla potrzebujących rodzin. SZLACHETNA PACZKA to projekt, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Nasza Redakcja była na miejscu przeprowadzania akcji – pomagaliśmy, parzyliśmy kawę, jeździliśmy do rodzin. Przeprowadziliśmy kilkanaście rozmów z uczestnikami Szlachetnej Paczki. Serdecznie zapraszamy do najnowszego wydania "Melchior The Times" na lekturę wywiadów z wolontariuszami, a także na stronę szkolnego facebooka na filmową relację z tego wydarzenia.