AKTUALNOŚCI: SPOTKANIE Z ŁUKASZEM NOWICKIM

Nasi uczniowie, 20 stycznia, wzięli udział w spotkaniu z Łukaszem Nowickim – aktorem teatralnym, filmowym i dubbingowym, prezenterem telewizyjnym, a także prowadzącym wiele programów w TVP. “Pytanie na śniadanie” czy teleturniej “Postaw na milion”, w którym zadaje wiele trudnych pytań graczom z całej Polski, walczącym o milion złotych – główną wygraną tego programu, to jedne z najbardziej rozpoznawalnych programów, w którym można obecnie oglądać Nowickiego. Jest to bardzo barwna postać – kocha teatr, śpiewa, podróżuje, zdobywając m.in. najwyższe górskie szczyty świata. Uwielbia młodzież, a młodzież jego, co dało się zauważyć na spotkaniu. Pomimo napiętego harmonogramu dnia, nie odmówił nikomu wspólnego selfie, a naszej redakcji udzielił ciekawego wywiadu.

Katarzyna Wójcik