AKTUALNOŚCI: DZIENNIKARZE DLA FUNDACJI

Pan Adam Cieplak z Agencji Kaj, wszystkim naszym dziennikarzom znany, w nagrodę za przysłane mu reportaże dźwiękowe, zaprosił kilku z nas na warsztaty dźwiękowo-telewizyjne do Warszawy. Natalka, Kuba, Wojtek i ja mieliśmy okazję stanąć przed kamerą oraz powiedzieć kilka słów o sobie. Wbrew pozorom zadanie nie okazało się takie łatwe. Gdy zostaliśmy zaskoczeni pytaniem, jak sobie wyobrażamy szkołę w 2050 roku, trzeba było wykazać się wyobraźnią i kreatywnością. Nasze wystąpienia trafią do Fundacji SCD (Stradomskie Centrum Dialogu), zajmującej się edukacją liderów w zakresie nowych technologii, a następnie zostaną omówione na głównej konferencji Digital University. Dziękujemy Panu Adamowi, na którego zawsze możemy liczyć i czekamy na udostępnione nagranie w sieci.

Masłowska Gabriela