AKTUALNOŚCI: KIERMASZ WIELKANOCNY W STAROSTWIE!

Materiałowe zajączki, szydełkowe wydmuszki, kolorowe stroiki…, to tylko niektóre z wielkanocnych ozdób wykonanych przez Manufakturę Wańkowicza na kiermasz świąteczny, organizowany w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego w dniu 10 marca br.

Już po raz drugi mieliśmy możliwość pokazania naszych rękodzieł i wystawienia stoiska. Niewątpliwie różnorodność ozdób wykonanych ciekawymi technikami budziły zachwyt i podziw urzędników oraz interesantów starostwa. To niezwykle miłe dla każdego artysty widzieć uśmiech na twarzy klienta… to uskrzydla i motywuje do tworzenia kolejnych rękodzieł. Duży wkład w tworzenie prac ma niezwykle uzdolniona młodzież z naszej szkoły. Od początku istnienia Manufaktury czynnie angażują się w liczne projekty, doskonaląc swoje rzemiosło i warsztat pracy.

Dziękujemy Starostwu Powiatu Warszawskiego Zachodniego za możliwość zorganizowania kiermaszu i promocji talentów Manufaktury Wańkowicza.

Opiekunowie koła

Iwona Dębkowska