AKTUALNOŚCI: KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE HISTORYCZNYM

Nasza uczennica Natalia Gołębiowska zajęła II miejsce w III Konkursie Historycznym o zasięgu ogólnopolskim "Polska...Nasza Niepodległa".Kategoria, w której zajęła 2 lokatę to praca plastyczna (portret), którego temat brzmiał "Wybitni bohaterowie w moim regionie na przestrzeni 1050 lat i ich znaczenie dla dziejów państwa i narodu polskiego". Nad konkursem patronat honorowy objęli m.in Narodowy Instytut Dziedzictwa w Warszawie, Muzeum Poczatków Państwa Polskiego w Gnieźnie, Instytut Pamięci Narodowej. Tematem pracy Natalii stał się Ojciec Maksymilian Kolbe. 8 kwietnia uczennica odebrała nagrodę na uroczystej galii finałowej w Białymstoku. Miejscem uroczystości był ZS Budowlano-Geodezyjnych. Uczennica miała okazję poznać innych finalistów konkursu oraz odkryć urokliwość zakątków Białegostoku.

Opiekun konkursu Joanna Florczak