STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA KANDYDATÓW

DLA RODZICÓW

KONTAKT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I FAKULTETY

LP.

Nazwisko i imię

Zajęcia, koła zainteresowań
w liceum i technikum

Godziny

 

1.

Buzalski Jaromir

Koszykówka

Środa 15.45-17.00

2.

Chłopik Władysława

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

Poniedziałek 8.00-8.45

3.

Dąbrowska Beata

Konsultacje z fizyki

Wtorek 15.00-16.00

4.

Dąbrowska Beata

Fakultety z fizyki (zakres rozszerzony) dla klasy 4TM

Poniedziałek 10.50-11.35

5.

Dębkowska Iwona

Koło logistyczne

Wtorek 14.30-16.10

6.

Dębkowska Iwona

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

Wtorek 14.30-16.10

7.

Dębkowska Iwona

Manufaktura Wańkowicza

Sobota raz w miesiącu

8.

Drożdżewska Justyna

Konsultacje z języka angielskiego

Wtorek 11.50-12.30

9.

Feldman-Wadecka Luiza 

Fakultety z języka rosyjskiego

Poniedziałek 12.40-13.25,
Środa 13.45-14.20,
Czwartek 8.55-9.40

10.

Feldman-Wadecka Luiza 

Konsultacje z języka rosyjskiego

Wtorek 14.20- 15.15

11.

Feldman-Wadecka Luiza 

Koło Avtograf

 

12.

Florczak Joanna

Koło historyczne

Wtorek 15.15-16.10

13.

Gawryjołek Sławomir

Zajęcia na siłowni

Czwartek 16.00-17.00

14.

Jasiński Piotr

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

Piątek 14.00-15.15

15.

Kijowska Irma

Fakultety z geografii (zakres rozszerzony)

Czwartek 14.20-15.15

16.

Kołota Marcin

wolontariat

Sobota raz w miesią

17.

Kozłowska Jolanta

Fakultety z języka polskiego

Sobota raz w miesiącu

18.

Kozłowska Jolanta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Środa 14.30-15.30

19.

Kucharski Jarosław

Konsultacje z przedmiotów zawodowych - mechatronika

Środa 9 godz. lekcyjna 15.25-16.10 (sala 014)

20.

Lewandowska Justyna

Fakultety z języka angielskiego (zakres rozszerzony)

Piątek 8.00- 8.45

21.

Majcher Jolanta

Ekonomia stosowana

Wtorek 15.00-16.00

22.

Mincberger Beata

Fakultety z języka angielskiego

Środa 8.55-9.40,
Piątek 15.15-16

23.

Ogrodzki Marian

Koło strzeleckie

Poniedziałek 14.30-16.10

24.

Partyka Marta

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Poniedziałek 9.50-10.35

25.

Pietrzyk Anetta

Koło ekologiczne

Czwartek 16.00-17.00

26.

Pietrzyk Anetta

Fakultety z biologii (zakres rozszerzony)

Poniedziałek 14.20- 15.15

27.

Radomska Iwona

Manufaktura Wańkowicza

Sobota raz w miesiącu

28.

Radomska Iwona

Zajęcia z języka angielskiego (zakres rozszerzony)

Czwartek 8.00-8.45

29.

s. Sancja

Zespół szkolny wokalno- instrumentalny

Poniedziałek 14.20-15.15

30.

Semeniuk Iwona

Fakultety z matematyki

Środa 13.25-14.20

31.

Sieklicki Edward

Konsultacje przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji  E18

Drugi semestr roku szkolnego

32.

Skibińska-Gawryjołek Agnieszka

Koło prawne

Czwartek 15.20-16.00

33.

Skrobarczyk Magdalena

Fakultety z matematyki

Poniedziałek 15.15-17.00

34.

Skrobarczyk Magdalena

Fakultety z chemii (zakres rozszerzony)

Piątek 16.10-17.00

35.

Skrobarczyk Magdalena

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki

Dwie soboty w miesiącu

36.

Smirnow Marek

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

Poniedziałek 9.50-10.35

37.

Śliwa Renata

Konsultacje z języka angielskiego

Środa 14.20- 15.00

38.

Śliwińska Małgorzata

Zajęcia teatralne

Czwartek 14.00-15.00

39.

Wałachowska Bożena

Konsultacje z chemii

Wtorek 13.00-14.00,
Czwartek 13.00-14.00

40.

Woźny Iza

Zajęcia przygotowujące do Mistrzostw Polski z pierwszej pomocy

Poniedziałek 14.30-16.10

41.

Zawadzka Zofia

Zajęcia religijne: artystyczno- patriotyczne

Poniedziałek 15.15-16.00

42.

Ziubiński Stefan

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wtorek 13.30-15.15