UWAGA! Problem z przesyłaniem zdjęć do e-legitymacji. Informacja dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 dotyczaca e-legitymacji > > > CZYTAJ < < <.

e-legitymacje w systemach Librus

UWAGA!!! W związku ze skargami dotyczącymi braku możliwości przesłania zdjęć do e-legitymacji z wykorzystaniem aplikacji LIBRUS, nawiązaliśmy kontakt z konsultantami technicznymi Librusa. Po przedstawieniu problemu otrzymaliśmy odpowiedź, że nie ma możliwości przesłania zdjęcia bez otrzymanego ze szkoły loginu i hasła, pomimo, że przekazana wcześniej przez Librusa instrukcja taka opcję przewidywała.  W związku z zaistniałą sytuacją kandydaci klas pierwszych i ich rodzice w pierwszym tygodniu wrześnią otrzymają loginy i hasła, które umożliwią przesłanie zdjęcia do e-legitymacji. Prosimy o nieprzesyłanie zdjęć na adres e-mailowy szkoły.

Jeżeli strona nie chce się wyświetlić należy ją odświeżyć lub pobrać plik w formacie pdf (na dole strony).

Data dodania: 2024-06-25 12:17:31
Data edycji: 2024-08-20 10:04:25