Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli - 2023/2024

Konsultacje nauczycieli od lutego 2024 roku.

 

Proszę umawiać się na spotkania (konsultacje) z nauczycielami korzystając z "Wiadomości" w dzienniku Librus, przynajmniej z jedniodniowym wyprzedzeniem czasowym.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina konsultacji

1.       

Bykhovets Inna

Środa

12:30 - 13:30

2.       

Buzalski Jaromir

wtorek

14:20 - 15:20

3.       

Bytoński Jan

wtorek

10:35 - 11:35

4.       

Dąbrowska Beata

środa

15:10 - 16:10

5.       

Dragun – Chłopik Władysława

poniedziałek

16:00 - 17:00

6.       

Drożdżewska Justyna

środa

13:25 - 14:25

7.       

Ducka Małgorzata

pierwsza i trzecia środa miesiąca

8:40 - 9:40

8.       

Dudzińska Magdalena

piątek

10:35 - 11:35

9.       

Feldman- Wadecka Luiza

piątek

10:35 - 11:35

10.   

Florczak Joanna

czwartek

11:35 - 12:35

11.   

Gawryjołek Sławomir

wtorek

10:45 - 11:45

12.   

Germel Patrycja

środa 11.40-12.40

11:40 - 12:40

13.   

Gołębiewska Kinga

pierwsza i trzecia środa miesiąca

14:20 - 15:20

14.   

Jasiński Piotr

środa  

10:40 - 11:40

15.   

Kalinowski Mariusz

piątek

9:40 - 10:40

16.   

Kierzkowska Emilia

poniedziałek

14:00 - 15:00

17.   

Kijowska Irma

Środa

9:40 - 10:40.

18.   

Kopańska Mariola

wtorek

12:30 - 13:30

19.   

Kossakowska Hanna

poniedziałek

15:15 - 16:15 

20.   

Kozieł Piotr

środa

7:40 - 8:40

21.   

Kozłowska Jolanta

piątek  

7:45 - 8:45

22.   

Krogulec Agnieszka

czwartek

15:00 - 16:00

23.   

Kubala Mazur Grażyna

środa

11:35 - 12:35

24.   

Kucharski Jarosław

środa

10:45 - 11:45

25.   

Łukasiewicz Justyna

pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

16:50 – 17:50

26.   

Majcher Jolanta

wtorek

17:50 - 18:50

26.   

Malik Adrianna

wtorek

17:00 - 18:00

27.   

Matysiak Katarzyna

pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

8:40 - 9:40

28.   

Mincberger Beata

czwartek

 8:45 - 9:45

29.   

Moszczyńska Dominika

czwartek

16:00 - 17:00

30.   

Mościcka Iwona

środa

9:30 - 10:30

31.   

Novosad Valentyna

poniedziałek

9:40 - 10:40

32.   

Nowakowski Jarosław

czwartek

8:40 - 9:40

33.   

Olejko- Kazimierczak Grażyna

piątek

16:00 - 17:00

34.   

Pietrzyk Anetta

czwartek

13:25 - 14:25

35.   

Radomska Iwona

poniedziałek

13:25 - 14:25

36.   

Rędzińska Edyta

poniedziałek

16:00 - 17:00

37.   

Rozmarynowski Michał

piątek

8:50 - 9:50

38.   

Sadowska Marzena

środa

15:10 - 16:10

39.   

Semeniuk Iwona

czwartek

14:20 - 15:20

40.   

Skibińska – Gawryjołek Agnieszka

wtorek

12:30 - 13:30

41.   

Skrobarczyk Magdalena

poniedziałek

16:00 - 17:00

42.   

Skupio Marta

poniedziałek

16:00 - 17:00

43.   

Smirnow Marek

czwartek

 15:15 - 16:15

44.   

Słowińska Ewa

poniedziałek

14:00 - 15:00

45.   

Sokoluk Eliza

wtorek

12:30 - 13:30

46.   

Stachlewska Ewa

wtorek

8:50 - 9:50

47.   

Stasiak Małgorzata

czwartek

8:45 - 9:45

48.   

Szewczyk- Gruszczewska Katarzyna

wtorek

12:30 - 13:30

49.   

Szymaniak Agata

środa

8:35 - 9:35

50.   

Szymańska Ewelina

piątek

10:35 - 11:35.

51.   

Śliwa Renata

piątek

7:50 - 8:50

52.   

Śliwińska Małgorzata

poniedziałek

16:00 - 17:00

53.   

Wałachowska Bożena

wtorek

14:00 - 15:00

54.   

Więckiewicz Iwona

środa

13:20 - 14:20

55.   

Wituski Przemysław

wtorek

16:00 - 17:00

56.   

Woźny Izabela

środa

10:00 - 11:00

57.   

Żugaj Marcin

poniedziałek

11:35 - 12:35

 

Data dodania: 2022-09-19 12:00:26
Data edycji: 2024-02-16 08:23:55
Ilość wyświetleń: 1581

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej