Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli - październik 2022

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina konsultacji
1.        Bogucka Bożena Czwartek ( 6X,20X) 12.30-13.30
2.        Buzalski Jaromir Wtorek  15.00-16.00
3.        Bytoński Jan  Środa 7.55-8.55
4.        Dąbrowska Beata  Czwartek  8.10-9.10
5.        Dragun – Chłopik Władysława Piątek  16.50-17.50
6.        Drożdżewska Justyna Wtorek  10.35-11.35
7.        Ducka Małgorzata Środa  8.40-9.40 co dwa tygodnie
8.        Dudzińska Magdalena Środa  13.25-14.25
9.        Feldman- Wadecka Luiza Środa  15.15-16.15
10.    Florczak Joanna Poniedziałek  7.55-8.55
11.    Gawryjołek Sławomir Piątek  17.00-18.00
12.    Germel Patrycja  Środa  7.00-8.00
13.    Gortat Agnieszka Poniedziałek  8.45-9.45
14.    Jasiński Piotr  Środa  11.00-12.00
15.    Kierzkowska Emilia Środa  10.35-11.35
16.    Kijowska Irma Piątek 07.45-08.45
17.    Kopańska Mariola Środa   15.10 -16.10
18.    Kossakowska Hanna Poniedziałek 14.00-15.00
19.    Kozieł Piotr Czwartek  7.50-8.50
20.    Kozłowska Jolanta  Piątek  7.45-8.45
21.    Krogulec Agnieszka Poniedziałek  8.30-9.30
22.    Kubala Mazur Grażyna Poniedziałek  16.00-17.00
23.    Kucharski Jarosław Wtorek  11.00-12.00
24.    Lasocka Agnieszka Wtorek ( 4.10, 18.10) 16.05-17.05
25.    Łukasiewicz Justyna Wtorek  16.00-17.00
26.    Majcher Jolanta Wtorek  17.40-18.40
27.    Malik Adrianna Czwartek 7.40-8.40
28. Małecki Grzegorz Środa 12.30-13.30
29.    Mincberger Beata  Środa  11.45-12.45
30.    Moszczyńska Dominika Czwartek 16.00-17.00
31.    Mościcka Iwona Poniedziałek  11.40-12.40
32.    Novosad Valentyna  Poniedziałek  8.50-9.50
33.    Nowakowski Jarosław Wtorek 12.35-13.35
34.    Nowicka Anna Środa  10.40-11.40 co dwa tygodnie
35.    Olejko- Kazimierczak Grażyna Piątek 7.55-8.55
36.    Patynowska Katarzyna Czwartek  12.30-13.30
37.    Pietrzyk Anetta Poniedziałek   15.10-16.10
38.    Radomska Iwona Czwartek  7.55-8.55
39.    Rędzińska Edyta Poniedziałek  16.00-17.00
40.    Rozmarynowski Michał  Piątek  10.35-11.35
41.    Semeniuk Iwona Środa  11.40-12.40
42.    Siostra Aleksandra Wtorek  9.45-10.45
43.    Skibińska – Gawryjołek Agnieszka Piątek  8.40-9.40
44.    Skrobarczyk Magdalena Środa  14.25-15.25
45.    Smirnow Marek Wtorek  16.05-17.05
46.    Sokoluk Eliza  Czwartek 12.30-13.30
47.    Stachlewska Ewa Piątek 11.40-12.40
48.    Stasiak Małgorzata  Wtorek  13.25-14.25
49.    Szewczyk- Gruszczewska Katarzyna Czwartek 11.40-12.40
50.    Szymaniak Agata Wtorek  14.20-15.20
51.    Szymaniak Agata Czwartek 7.55-8.55
52.    Śliwa Renata Wtorek  7.45-8.45
53.    Śliwińska Małgorzata Czwartek  8.30-9.30
54.    Wałachowska Bożena Poniedziałek 14.00-15.00
55.    Wituski Przemysław Piątek  16.45-17.45
56.    Woźny Izabela Czwartek 10.00-11.00
57.    Ziubiński Stefan Poniedziałek  14.30-15.30
58.    Zwolińska Anna  Środa  11.35-12.35
59.    Żugaj Marcin  Wtorek  11.40-12.40
Data dodania: 2022-09-19 12:00:26
Data edycji: 2022-10-06 11:01:35
Ilość wyświetleń: 225

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook