UWAGA! Egzaminy sprawnościowe do klasy sportowej zostają odwołane
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli - 2023/2024

Konsultacje nauczycieli od lutego 2024 roku.

 

Proszę umawiać się na spotkania (konsultacje) z nauczycielami korzystając z "Wiadomości" w dzienniku Librus, przynajmniej z jedniodniowym wyprzedzeniem czasowym.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina konsultacji

1.       

Bykhovets Inna

Środa

12:30 - 13:30

2.       

Buzalski Jaromir

wtorek

14:20 - 15:20

3.       

Bytoński Jan

wtorek

10:35 - 11:35

4.       

Dąbrowska Beata

środa

15:10 - 16:10

5.       

Dragun – Chłopik Władysława

poniedziałek

16:00 - 17:00

6.       

Drożdżewska Justyna

środa

13:25 - 14:25

7.       

Ducka Małgorzata

pierwsza i trzecia środa miesiąca

8:40 - 9:40

8.       

Dudzińska Magdalena

piątek

10:35 - 11:35

9.       

Feldman- Wadecka Luiza

piątek

10:35 - 11:35

10.   

Florczak Joanna

czwartek

11:35 - 12:35

11.   

Gawryjołek Sławomir

wtorek

10:45 - 11:45

12.   

Germel Patrycja

środa 11.40-12.40

11:40 - 12:40

13.   

Gołębiewska Kinga

pierwsza i trzecia środa miesiąca

14:20 - 15:20

14.   

Jasiński Piotr

środa  

10:40 - 11:40

15.   

Kalinowski Mariusz

piątek

9:40 - 10:40

16.   

Kierzkowska Emilia

poniedziałek

14:00 - 15:00

17.   

Kijowska Irma

Środa

9:40 - 10:40.

18.   

Kopańska Mariola

wtorek

12:30 - 13:30

19.   

Kossakowska Hanna

poniedziałek

15:15 - 16:15 

20.   

Kozieł Piotr

środa

7:40 - 8:40

21.   

Kozłowska Jolanta

piątek  

7:45 - 8:45

22.   

Krogulec Agnieszka

czwartek

15:00 - 16:00

23.   

Kubala Mazur Grażyna

środa

11:35 - 12:35

24.   

Kucharski Jarosław

środa

10:00 - 11:00

25.   

Łukasiewicz Justyna

pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

16:50 – 17:50

26.   

Majcher Jolanta

wtorek

17:50 - 18:50

26.   

Malik Adrianna

wtorek

17:00 - 18:00

27.   

Matysiak Katarzyna

pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

8:40 - 9:40

28.   

Mincberger Beata

czwartek

 8:45 - 9:45

29.   

Moszczyńska Dominika

czwartek

16:00 - 17:00

30.   

Mościcka Iwona

środa

9:30 - 10:30

31.   

Novosad Valentyna

poniedziałek

9:40 - 10:40

32.   

Nowakowski Jarosław

czwartek

8:40 - 9:40

33.   

Olejko- Kazimierczak Grażyna

piątek

16:00 - 17:00

34.   

Pietrzyk Anetta

czwartek

13:25 - 14:25

35.   

Radomska Iwona

poniedziałek

13:25 - 14:25

36.   

Rędzińska Edyta

poniedziałek

16:00 - 17:00

37.   

Rozmarynowski Michał

piątek

8:50 - 9:50

38.   

Sadowska Marzena

środa

15:10 - 16:10

39.   

Semeniuk Iwona

czwartek

14:20 - 15:20

40.   

Skibińska – Gawryjołek Agnieszka

wtorek

12:30 - 13:30

41.   

Skrobarczyk Magdalena

poniedziałek

16:00 - 17:00

42.   

Skupio Marta

poniedziałek

16:00 - 17:00

43.   

Smirnow Marek

czwartek

 15:15 - 16:15

44.   

Słowińska Ewa

poniedziałek

14:00 - 15:00

45.   

Sokoluk Eliza

wtorek

12:30 - 13:30

46.   

Stachlewska Ewa

wtorek

8:50 - 9:50

47.   

Stasiak Małgorzata

czwartek

8:45 - 9:45

48.   

Szewczyk- Gruszczewska Katarzyna

wtorek

12:30 - 13:30

49.   

Szymaniak Agata

środa

8:35 - 9:35

50.   

Szymańska Ewelina

piątek

10:35 - 11:35.

51.   

Śliwa Renata

piątek

7:50 - 8:50

52.   

Śliwińska Małgorzata

poniedziałek

16:00 - 17:00

53.   

Wałachowska Bożena

wtorek

14:00 - 15:00

54.   

Więckiewicz Iwona

środa

13:20 - 14:20

55.   

Wituski Przemysław

wtorek

16:00 - 17:00

56.   

Woźny Izabela

środa

10:00 - 11:00

57.   

Żugaj Marcin

poniedziałek

11:35 - 12:35

 

Data dodania: 2022-09-19 12:00:26
Data edycji: 2024-04-26 08:47:00
Ilość wyświetleń: 1970

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej