Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli - wrzesień 2022

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina konsultacji
1 Buzalski Jaromir Środa  15.00-16.00
2 Bytoński Jan Środa 7.55-8.55
3 Dąbrowska Beata  Czwartek  8.10-9.10
4 Dragun – Chłopik Władysława Piątek  13.25-14.25
5 Drożdżewska Justyna Środa  12.30-13.30
6 Ducka Małgorzata Środa  9.30-10.30
7 Dudzińska Magdalena Środa  9.40-10.40
8 Feldman- Wadecka Luiza Środa  15.15-16.15
9 Florczak Joanna Czwartek  7.55-8.55
10 Gawryjołek Sławomir Piątek  17.00-18.00
11 Germel Patrycja  Środa  7.00-8.00
12 Jasiński Piotr  Środa  11.00-12.00
13 Kierzkowska Emilia Środa  10.40-11.40
14 Kijowska Irma Poniedziałek  16.00-17.00
15 Kopańska Mariola Piątek  12.30 -13.30.
16 Kozieł Piotr Czwartek  7.50-8.50
17 Kozłowska Jolanta  Piątek  7.45-8.45
18 Krogulec Agnieszka Poniedziałek  8.15-9.15
19 Kubala Mazur Grażyna Poniedziałek  16.00-17.00
20 Kucharski Jarosław Wtorek  11.00-12.00
21 Łukasiewicz Justyna Wtorek  16.00-17.00
22 Malik Adrianna Wtorek  15.20-16.20
23 Mincberger Beata  Środa  7.50-8.50
24 Moszczyńska Dominika Piątek  14.20-15.20
25 Mościcka Iwona Poniedziałek  8.40-9.40
26 Novosad Valentyna  Poniedziałek  13.35-12.35
27 Nowakowski Jarosław Czwartek  16.06-17.05
28 Nowicka Anna Środa  15.10-16.10
29 Olejko- Kazimierczak Grażyna Czwartek  13.15-14.15
30 Patynowska Katarzyna Czwartek  10.50-11.50
31 Pietrzyk Anetta Środa  15.10-16.10
32 Radomska Iwona Czwartek  13.25-14.25
33 Rędzińska Edyta Poniedziałek  16.00-17.00
34 Rozmarynowski Michał  Piątek  13.35-14.35
35 Semeniuk Iwona Wtorek  12.30-13.30
36 Siostra Aleksandra Środa  10.35-11.35
37 Skibińska – Gawryjołek Agnieszka Piątek  13.25-14.25
38 Skrobarczyk Magdalena Środa  9.40-10.40
39 Smirnow Marek Wtorek  16.05-17.05
40 Sokoluk Eliza  Wtorek  14.00-15.00
41 Stachlewska Ewa Środa  8.50-9.50
42 Stasiak Małgorzata  Wtorek  16.00-17.00
43 Szewczyk- Gruszczewska Katarzyna Środa  10.40-11.40
44 Szymaniak Agata Wtorek  14.20-15.20
45 Szymaniak Agata Wtorek  14.20-15.20
46 Śliwa Renata Wtorek  7.45-8.45
47 Śliwińska Małgorzata Czwartek  8.30-9.40
48 Wituski Przemysław Piątek  16.40-17.40
49 Ziubiński Stefan Poniedziałek  14.30-15.50
50 Zwolińska Anna  Czwartek  11.40-12.40
51 Żugaj Marcin  Wtorek  11.40-12.40
Data dodania: 2022-09-19 12:00:26
Data edycji: 2022-09-19 12:06:13
Ilość wyświetleń: 33

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook