Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Nabór do klasy o profilu sportowym

Czy wiesz, jaka jest przewaga ciała nad umysłem? Taka, że trenując ciało, rozwijamy jednocześnie umysł, a trenując umysł, nie jesteśmy w stanie rozwinąć ciała.

ZS 1 im. M. Wańkowicza w Błoniu ogłasza nabór do klasy o profilu sportowym.

Jeśli jesteś osobą aktywną sportowo i nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej dla Ciebie szkoły, bo nie wiesz jak pogodzić naukę ze sportem, to ta klasa jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dobre zaplecze sportowe (nasze obiekty: hala pneumatyczna, hala sportowa, obiekty zewnętrzne, siłownia oraz wsparcie Centrum Sportu w Błoniu), doświadczonych trenerów, zajęcia treningowe wplecione w plan lekcji (6-8 godzin tygodniowo), wykwalifikowanych nauczycieli, rozszerzenia z biologii i języka angielskiego, a to wszystko w przyjaznej i nowoczesnej infrastrukturze Zespołu Szkół nr 1 w Błoniu.

ZAPRASZAMY!!!

Uwaga!  Do klasy obowiązują:

• testy sprawnościowe obejmujące sprawdzian cech motorycznych oraz umiejętności techniczne z gier zespołowych (regulamin i terminy wkrótce na stronie szkoły)
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nauki w klasie o profilu sportowym (zaświadczenie należy przynieść ze sobą już na testy sprawnościowe – początek czerwca)
  • duży poziom samodyscypliny i chęć doskonalenia siebie.

Wstępne zgłoszenie wyślij proszę na adres:

kszewczyk@zs1-blonie.pl

> > > Informacje o testach sprawnościowych  < < <

K. Szewczyk-Gruszczewska

Data dodania: 2024-05-14 18:06:18
Data edycji: 2024-05-20 08:52:43

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły