20 kwietnia 2023 roku w godz. 15:30 - 17:30 zapraszamy wszystkich kandydatów i ich rodziców na dzień otwarty w naszej szkole. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Przyjdź, porozmawiaj, zobacz nasze pracownie.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Szczepienia przeciwko COVID-19

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Wakacje dobiegają końca. 1 września inaugurujemy nowy rok szkolny 2021/2022.  Zgodnie z zapowiedziami Ministra Edukacji i Nauki  rozpoczynamy go w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.  W dobie pandemii COVID -19 wszyscy zastanawiamy się czy uda się nam uniknąć nauczania zdalnego.  Oczywiście trudno jest na ten moment udzielić twierdzącej odpowiedzi, zwłaszcza, że na horyzoncie pojawia się widmo „4 fali COVID-19”. Jak zatem uniknąć nadciągającego zagrożenia?

Jednym z podstawowych działań jakie możemy sami zrealizować jest przystąpienie do programu szczepień przeciwko COVID-19. Od czerwca br. prowadzona jest akcja informacyjna dotycząca szczepień dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia. W działania te włączone zostały również szkoły. Przekazuje Państwu materiały jakie otrzymaliśmy z Ministerstwa Edukacji  i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia, które dotyczą wspomnianego powyżej programu. Mam nadzieje, że będą one pomoce przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu szczepionki przeciwko COVID – 19.

                                                                                                          Jacek Cieślak

Data dodania: 2021-08-30 16:12:59
Data edycji: 2021-08-30 16:16:32
Ilość wyświetleń: 298

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook