Informacja dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 dotyczaca e-legitymacji > > > CZYTAJ < < <.

Absolwenci 2024

26 kwietnia w auli ZS Nr 1 odbyła się uroczystość zakończenia nauki w szkole średniej. Liceum ukończyło 31 osób, a technikum 66.

Swoją obecnością zaszczycili nas:  Dyrektor naszej szkoły,  Pan Jacek Cieślak, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego,  Pan Jan Żychliński, Pani Skarbnik  Kamila Nowak, Wychowawcy klas maturalnych, Nauczyciele i Pracownicy szkoły, Rodzice. Miło nam było gościć również przedstawicieli naszych Parterów i firm współpracujących ze szkołą: Axel Biuro Rachunkowe, BorgWarner eMobility Poland, Geodis Road Network, Greiner Packaging Grodzisk Mazowiecki, L’Oreal, Mars, Mercedes-Benz/EWT Automotive Polska, Remondis Electrorecykling, Rhenus Freight Logistics, Rhenus Warehousing Solutions.

Zanim wręczono świadectwa i nagrody odbyła się ceremonia przekazania sztandaru szkoły. Nowy poczet sztandarowy przejął obowiązek i wyróżnienie reprezentowania szkoły w uroczystościach lokalnych i dbania o sztandar podczas naszych wydarzeń.

Następnie zabrał głos Dyrektor szkoły i Starosta, który wręczył również Nagrody Starosty za uzyskanie najwyższej średniej ocen. Amelia Marciniak z klasy 4LR uzyskała najwyższą średnią w liceum -  5.05, a Zuzanna Pałuba z klasy 5TL najwyższą średnią w technikum - 5,62.

Świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pana Jacka Cieślaka odebrali także absolwenci: Katarzyna Kulik,  Karolina Stefaniak, Tomasz Kucharski,  Marlena Walecka, Sebastian Laskowski, Wiktoria Szustecka. Następnie na scenie pojawili się pozostali maturzyści, aby otrzymać swój dokument ukończenia szkoły średniej. Wszyscy dostali gromkie, zasłużone brawa.

Na uznanie i nagrody zasłużyli także działający na rzecz szkoły i środowiska lokalnego: Marika Ławniczak, Natalia Więch, Maciej Grajber, Magdalena Komar, Amelia Marciniak, Patrycja Świderska, Wiktor Wiśniewski, Dorota Wysocka, Michał Goszczyński, Paweł Madrak, Wiktoria Szustecka,  Jakub Witecki-Kazanecki, Jakub Sadurski, Aleksander Kolwas, Marlena Walecka, Mikołaj Świetlicki. Natomiast za osiągnięcia sportowe doceniono: Małgorzatę Bargieł, Amelię Marciniak, Oliwiera Słomianego, Maksyma Zymę, Wiktorię Szustecką, Wiktorię Karlicką.

Dzięki naszym Partnerom mogliśmy po raz pierwszy nagrodzić najlepszych uczniów technikum z każdego kierunku zawodowego.
Fundatorami nagród finansowych byli: Firma Białuty, Rhenus Warehousing Solutions Polska, Greiner Packaging Grodzisk Mazowiecki.
Fundatorami nagród rzeczowych byli: Greiner, L’Oreal, Geodis, Katcon, Mars.
Otrzymanie nagrody uwarunkowane było spełnieniem wielu wymagań:

1) bardzo dobrze lub dobrze zdane egzaminy zawodowe,

2) wysoka frekwencji na przedmiotach zawodowych,

3) wysoka ocena zakładu pracy podczas odbywania praktyk zawodowych,

4) średnia ocen z całego okresu edukacji w technikum na poziomie minimum 4.0,

5) wykazywanie zaangażowania i inicjatywy we własny rozwój i samokształcenie w zakresie kierunku zawodowego,

6) wysoka kultura osobista.

Nagrodzone zostały po 4 osoby z każdej klasy technikum

2 miejsce Kacper Samsel
3 miejsce Kacper Chechłacz
4 miejsce Michał Brudnowski

Dodatkowo Przedstawicielka firmy BorgWarner wręczyła ufundowaną przez firmę nagrodę rzeczową dla absolwenta kierunku technik mechatronik Bartłomieja Michalczyka za inicjatywę i wzorową postawę na zajęciach i praktykach zawodowych.

W tym wyjątkowym dniu był też czas na podziękowania i listy gratulacyjne dla Rodziców, życzenia i upominki od uczniów klas przedmaturalnych, a także słowa pożegnania i podziękowania wygłoszone przez przedstawicieli absolwentów.

Po końcowym przemówieniu Pana Dyrektora i zakończeniu części oficjalnej odbyły się jeszcze spotkania z Wychowawcami i sesje fotograficzne.

Życzymy naszym Absolwentom realizacji planów i  marzeń. Mamy nadzieję, że będą nas odwiedzać.

Agnieszka Krogulec

Hanna Kossakowska