Dzień otwarty w naszej szkole Pracodawcy Jeronimo Martins HEBE

2 marca w naszej szkole zaprezentowała się firma JM HEBE. Goszczący u nas przedstawiciele firmy - przekazali nam najciekawsze informacje  z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz o organizacji procesów logistycznych w centrum dystrybucyjnym w Pruszkowie. Dostaliśmy „garść” najważniejszych informacji dla osób rozpoczynających swoją drogę zawodową.

Istotną część spotkania zajęły pytania uczestników i odpowiedzi prelegentów dotyczące szczegółów zatrudnienia: ścieżki kariery zawodowej, wynagradzania i świadczeń dodatkowych.

Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni pachnącymi zestawami. Inni chętni mogli wybrać dla siebie upominek kosmetyczny.

Bardzo dziękujemy prelegentom i w szczególności Pani Wioletcie Eychler za zorganizowanie wizyty przedstawicieli JM HEBE w naszej szkole.

H. Kossakowska

Data dodania: 2022-03-16 13:13:52