Lekcje z ZUS w Wańkowiczu

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w IX edycji projektu edukacyjnego ZUS 2022/2023.

10 października 100 uczniów z naszej szkoły z klas zawodowych, wzięło udział w zajęciach z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Celem projektu jest budowanie świadomości młodego pokolenia na temat ubezpieczeń społecznych.

Przedsięwzięcie jest objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Zwieńczeniem projektu będzie coroczna Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

Laureaci Olimpiady (uczniowie oraz szkoły) mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, m.in. indeksy na studia na wybranych kierunkach.

Do uczestnictwa w Olimpiadzie można zapisać się do 26 października wysyłając swoje zgłoszenie na Librusie do Pani Grażyny Kubali Mazur. Uczestnicy otrzymają materiały do przygotowania się do I edycji, która odbędzie się w szkole 22 listopada 2022 roku

Chętnych, chętnie ZAPRASZAMY !

Grażyna Kubala–Mazur z zespołem przedmiotowym

Data dodania: 2022-10-24 13:00:14