Mamy kolejnych absolwentów!

28 kwietnia 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy 6 klas maturalnych: 4LH4, 4LP4, 4 LR4, 4TM, 4TL oraz 4TTŻ, czyli uczniów liceum o profilach: humanistyczno-dziennikarski, psychologiczno-społeczny, ratowniczy oraz uczniów technikum przygotowanych do zawodów: technik mechatronik, technik logistyk, technik technologii żywności.

W uroczystości brali udział również goście, starosta PWZ, pan Jan Żychliński,  przedstawiciele firm partnerskich naszej szkoły, rodzice. Podczas zakończenia absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody za aktywne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności oraz osiągnięcia sportowe. W tym roku po raz pierwszy zostały rozdane statuetki „Złote maki” dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce! Dodatkowo nauczyciele przedmiotów zawodowych docenili uczniów poszczególnych klas technikum, którzy na przestrzeni 4 lat wyróżnili się zaangażowaniem na zajęciach zawodowych i praktykach, zdobyli wysokie wyniki z egzaminów zawodowych oraz klasyfikacji końcoworocznej.

Kolejna nagroda – ufundowana przez firmę BorgWarner - została wręczona przez przedstawiciela firmy najlepszemu mechatronikowi.

Całą imprezę uświetnił występ chóru szkolnego przygotowany pod kierownictwem pana Sławomira Piotrowskiego. O bogatą relację fotograficzną zadbał p. Grzegorz Małecki.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy powodzenia na dalszej drodze!

Emilia Kierzkowska

Data dodania: 2023-05-05 13:05:12