Następny rok w naszej patronackiej uczelni UTH

27 stycznia 2023 roku uczniowie klas II i III Technikum ekonomicznego i logistycznego uczestniczyli w wykładach i warsztatach organizowanych przez Uczelnię Techniczno – Handlową im. H.Chodkowskiej w Warszawie w Kampusie Jutrzenki 135.

Tematy tegorocznego programu: Wykłady prowadzone przez funkcjonariuszy Izby Administracyjno Skarbowej: „Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży” oraz „Rola i zadania psa służbowego”. Warsztaty: „Cała prawda o kłamstwie – czy można oszukać wariograf”, „Zbrodnia i kara – różnice w badaniu przestępstw” oraz „Gdzie się kończy wolność słowa”.

Prezentowane zagadnienia były przedstawione bardzo interesująco. Każdy odkrył coś ciekawego, coś nowego z zakresu nie tylko przedstawianych tematów, ale również prezentowanych urządzeń, systemów, zabezpieczeń. Dziękujemy UTH!

Widzimy się jeszcze 6 lutego u nas w szkole. Dr inż. Andrzej Wojciechowski będzie prezentował temat: „Wirtualne Centrum Logistyczne – praca logistyka od kuchni”.

Hanna Kossakowska
w imieniu zespołu przedmiotowego