20 kwietnia 2023 roku w godz. 15:30 - 17:30 zapraszamy wszystkich kandydatów i ich rodziców na dzień otwarty w naszej szkole. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Przyjdź, porozmawiaj, zobacz nasze pracownie.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Następny rok w naszej patronackiej uczelni UTH

Następny rok w naszej patronackiej uczelni UTH

27 stycznia 2023 roku uczniowie klas II i III Technikum ekonomicznego i logistycznego uczestniczyli w wykładach i warsztatach organizowanych przez Uczelnię Techniczno – Handlową im. H.Chodkowskiej w Warszawie w Kampusie Jutrzenki 135.

Tematy tegorocznego programu: Wykłady prowadzone przez funkcjonariuszy Izby Administracyjno Skarbowej: „Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży” oraz „Rola i zadania psa służbowego”. Warsztaty: „Cała prawda o kłamstwie – czy można oszukać wariograf”, „Zbrodnia i kara – różnice w badaniu przestępstw” oraz „Gdzie się kończy wolność słowa”.

Prezentowane zagadnienia były przedstawione bardzo interesująco. Każdy odkrył coś ciekawego, coś nowego z zakresu nie tylko przedstawianych tematów, ale również prezentowanych urządzeń, systemów, zabezpieczeń. Dziękujemy UTH!

Widzimy się jeszcze 6 lutego u nas w szkole. Dr inż. Andrzej Wojciechowski będzie prezentował temat: „Wirtualne Centrum Logistyczne – praca logistyka od kuchni”.

 

Hanna Kossakowska
w imieniu zespołu przedmiotowego

Data dodania: 2023-02-27 08:26:41
Data edycji: 2023-02-27 08:32:50
Ilość wyświetleń: 74

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook