Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

Cieślak Jacek
dyrektor szkoły, historia

Dąbrowska Beata
wicedyrektor szkoły, fizyka, fizyka rozszerzona

Ziubiński Stefan
wicedyrektor szkoły, fizyka, matematyka

Jasiński Piotr
kierownik kształcenia praktycznego, diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych,  montaż i obsługa urządzeń i układów mechatronicznych, pomiary wielkości geometrycznych podzespołów mechatronicznych, programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych, technologie i konstrukcje maszyn

S. Aleksandra
religia

Bogucka Bożena
matematyka

Buzalski Jaromir
wychowanie fizyczne, zajęcia z wychowawcą

Bytoński Jan
informatyka

Charzyńska Aldona
technika w produkcji cukierniczej

Dębowski Marcin
podstawy elektrotechniki i elektroniki

Dragun-Chłopik Władysława
analiza żywności, chemia, organizowanie i nadzór produkcji wyrobów spożywczych, pracownia praktyki zawodowej, technologie przetwórstwa spożywczego

Drożdżewska Justyna
język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski w przetwórstwie spożywczym, język polski, zajęcia z wychowawcą

Ducka Małgorzata
biologia

Egermeier Wacław
język angielski, język angielski zawodowy

Feldman-Wadecka Luiza
język rosyjski

Florczak Joanna
historia, historia i społeczeństwo, historia rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Gawryjołek Sławomir
ratownictwo wodne, wychowanie fizyczne

Germel Patrycja
Procesy produkcji wyrobów cukierniczych

Gortat Agnieszka
język angielski, język angielski rozszerzony, zajęcia z wychowawcą

Kierzkowska Emilia
organizowanie i nadzór produkcji wyrobów spożywczych, procesy produkcji wyrobów cukierniczych, technologie produkcji cukierniczej, technologie przetwórstwa spożywczego, zajęcia z wychowawcą

Kijowska Irma
geografia, geografia rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Kopańska-Wyrzykowska Mariola
historia, historia rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Kossakowska Hanna
bezpieczeństwo i higiena pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy przy produkcji wyrobów spożywczych, gospodarka magazynowa, usługi logistyczno transportowe, zajęcia z wychowawcą

Kozieł Piotr
wychowanie fizyczne, zajęcia z wychowawcą

Kozłowska Jolanta
język polski, zajęcia z wychowawcą

Krogulec Agnieszka
język polski, zajęcia dodatkowe z języka polskiego, zajęcia z wychowawcą

Krukowska Beata
doradztwo zawodowe, edukacja dziennikarska

Kubala-Mazur Grażyna
logistyka transportu, organizacja prac magazynowych, postawy logistyki w procesach magazynowych

Kucharski Jarosław
montaż i obsługa urządzeń i układów mechatronicznych, pneumatyka i hydraulika, urządzenia i systemy mechatroniczne

Majcher Jolanta
informatyka, obsługa prac biurowych, statystyka, wykonywanie prac biurowych

Malik Adrianna
kompetencje społeczne w praktyce, metody pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami, podstawy psychologii, zajęcia z wychowawcą

Małecki Grzegorz
działalność gospodarcza, edukacja dla bezpieczeństwa, gospodarowanie zasobami rzeczowymi, podstawy ekonomii, procesy transportowe, sporządzanie biznesplanu (w tym marketing)

Mincberger Beata
język angielski, język angielski zawodowy, zajęcia z wychowawcą

Moszczyńska Dominika
chemia, fizyka

Mościcka Iwona
filozofia, kompetencje personalne i społeczne, kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów, procesy transportowe, usługi logistyczno transportowe, zajęcia z wychowawcą

Novosad Valentyna
język angielski, język angielski zawodowy, język niemiecki

Ogrodzki Marian
technologie i konstrukcje maszyn, zajęcia z wychowawcą

Patynowska Katarzyna
język rosyjski

Pietrzyk Anetta
biologia, biologia rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Radomska Iwona
język angielski, język angielski rozszerzony

Rozmarynowski Michał
działalność gospodarcza, logistyka transportu, podstawy ekonomii, podstawy przedsiębiorczości, procesy magazynowe, procesy magazynowo spedycyjne

Semeniuk Iwona
matematyka, matematyka rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Sieklicki Edward
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych, podstawy elektrotechniki i elektroniki

Skibińska Gawryjołek Agnieszka
podstawy działalności gospodarczej, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, wiedza o społeczeństwie rozszrzona

Skrobarczyk Magdalena
kółko matematyczno-fizyczne, matematyka, matematyka rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Smirnow Marek
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych, rysunek techniczny, techniki wspomagające projektowanie i wytwarzanie, technologie i konstrukcje mechaniczne, urządzenia i systemy mechatroniczne

Sokoluk Eliza
geografia, geografia rozszerzona, zajęcia z wychowawcą

Stachlewska Ewa
fizyka

Stasiak Małgorzata
język angielski

Szewczyk-Gruszczewska Katarzyna
geografia, wychowanie fizyczne, zajęcia z wychowawcą

Szymaniak Agata
analiza żywności, magazynowanie surowców, półproduktów i wyrobów cukierniczych, podstawy analizy żywności, procesy produkcji wyrobów cukierniczych, technika w produkcji cukierniczej, technologie przetwórstwa spożywczego

Szymańska Ewelina
język niemiecki, zajęcia z wychowawcą

Szymańska Hanna
geografia, geografia rozszerzona

Śliwa Renata
język angielski, język angielski branżowy, język angielski rozszerzony, język niemiecki, zajęcia z wychowawcą

Śliwińska Małgorzata
język polski, język polski rozszerzony, zajęcia z wychowawcą

Tekieniewska Irena
geografia, geografia rozszerzona

Umiastowska Agnieszka
technologie produkcji cukierniczej

Wałachowska Bożena
chemia

Wituski Przemysław
matematyka

Woźny Izabela
ratownictwo medyczne i pożarnicze, ratownictwo wodne

Zwolińska Anna
język polski, język polski rozszerzony, zajęcia z wychowawcą

Żugaj Marcin
religia

Data dodania: 2021-06-27 21:22:22
Data edycji: 2021-09-14 10:54:21
Ilość wyświetleń: 741

Plan lekcji

Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji
Więcej informacji

Ankiety

Wejdź i zagłosuj w jednej z naszych ankiet!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź dziennik elektroniczny
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi.

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej