Pasowanie pierwszoklasistów

Nigdy nie traćcie nadziei oraz wiary we własne siły. Pamiętajcie, że oprócz nabytej wiedzy o wartości człowieka decyduje to co ma w sercu. Miejcie, więc szacunek do każdego napotkanego człowieka, bo to jest jedna z najważniejszych rzeczy, jakich trzeba się nauczyć…

Poniedziałek 17 września dla uczniów naszej szkoły – był wyjątkowym dniem. Otóż klasy pierwsze zostały oficjalnie przyjęte w szeregi wańkowiczowskiej społeczności.

Ślubowanie naszych pierwszoklasistów rozpoczęła część oficjalna - wprowadzenie sztandaru, przemówienie Pana Dyrektora - Jacka Cieślaka oraz kilka ciepłych słów od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Następnie wszyscy uczniowie złożyli przysięgę.

Oczywiście na całej uroczystości nie mogło zabraknąć kochanych wychowawców oraz przedstawicieli klas maturalnych.

Pierwszoklasiści otrzymali drobny upominek, a całe wydarzenie zostało uwieńczone na pamiątkowych zdjęciach.

Wszystkim uczniom życzymy, aby lata nauki w naszej szkole, były cudownymi latami, a czas spędzony w gronie rówieśników, przyjaciół, nauczycieli był owocnym czasem.

Powodzenia!:)

Edyta Rędzińska.