Podnosimy jakość kształcenia zawodowego

Jeszcze w czerwcu rozpoczęła się w naszej szkole realizacja projektu: Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Powiatach Grójeckim i Warszawskim Zachodnim.
Wańkowicz  bierze udział w tym, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, projekcie do 31 grudnia 2023 r.

W trakcie realizacji 40 uczniów naszej szkoły weźmie udział w specjalistycznych zajęciach podnoszących kwalifikacje zawodowe w zakresie obsługi systemów CRM ( customer relationship manegement) i druku 3D oraz w zajęciach rozwijających kompetencje kluczowe - językowe i TIK (technologie informacyjno-komunikacyjne).
Dodatkowo uczniowie odbędą zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego w utworzonym Punkcie Informacji i Kariery.

Szkoła będzie również doposażona w sprzęt i materiały dydaktyczne, niezbędne do efektywnego kształcenia zawodowego.

Cieszymy się, że chętnych nie brakuje i na zajęciach zorganizowanych w czasie wakacji frekwencja jest rewelacyjna.

Projekt „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Powiatach: Grójeckim i Warszawskim Zachodnim” realizowany jest w terminie od 1 kwietnia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku przez Syntea S.A. w partnerstwie z powiatami: grójeckim oraz warszawskim zachodnim.

Hanna Kossakowska

Data dodania: 2023-07-03 13:28:13