Praktyki zawodowe 2024’

Spotkanie z Partnerami oraz dwudniowy certyfikowany kurs online „Bezpieczne praktyki i środowisko”.

Działania związane z obowiązkowymi praktykami zawodowymi w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczęliśmy już w listopadzie od spotkania z Partnerami naszej Szkoły.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych wraz z przedstawicielami FIRM współpracujących ze szkołą omawiali warunki dalszej współpracy, w tym kwestie praktyk zawodowych dla trzecich i czwartych klas technikum.

Cieszymy się, że możemy liczyć na profesjonalne wsparcie u lokalnych przedsiębiorców - w kształceniu zawodowym naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu firmom:

AXEL Biuro Rachunkowe / 3M / Bakoma Sp. z o.o. / Baumalog Sp. z o.o. / Białuty Sp. z o.o. / BorgWarner eMobility Poland Sp. z o.o. / Fanex Sp. z o.o. / GEODIS Geodis Road Network Sp. z o.o. / Katcon Polska Sp. z o.o. / REMONDIS Electrorecycling Polska Sp. z o.o. / Rhenus Logistics / Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. / Rhenus Warehousing Solutions Polska Sp. z o.o. / Soprema Polska Sp. z o.o. / Volvo Truck Center

Dziękujemy również za obecność:

panu Wojciechowi Białasowi – Wicestaroście Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz pani Beacie Lasocie - przedstawicielce Rady Rodziców

Następnym działaniem w zakresie praktyk zawodowych było uczestnictwo naszych uczniów w dniach 13 i 14 grudnia 2023 r. w kursie online, którego celem jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy.

Projekt był prowadzony przez Federacje Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

Terminy praktyk zawodowych 2023/2024:

• klasa 3 / kwiecień 2024
  • klasa 4 / maj 2024

Szczegółowy harmonogram będzie ogłoszony w drugim tygodniu marca 2024 r.

Hanna Kossakowska

Data dodania: 2024-01-08 08:40:53