UWAGA! Problem z przesyłaniem zdjęć do e-legitymacji. Informacja dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 dotyczaca e-legitymacji > > > CZYTAJ < < <.
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Procedura komunikacji z rodzicami uczniów ZS nr 1

do Zarządzenia Dyrektora Nr 25/19/20

z dnia 28.08.2020 r.

Procedura komunikacji z rodzicami uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu

1. Rodzice w czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły, w związku z zapobieganiem  COVID-19, kontaktują się z nauczycielem telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę. W bezpośrednim kontakcie
    z nauczycielem rodzic ma obowiązek założyć maseczkę na usta i nos oraz zachować dystans społeczny wynoszący min. 1,5 metra.
  2. W szczególnych sytuacjach, rodzic ma prawo kontaktu z nauczycielem za jego zgodą
     i wiedzą na terenie szkoły, z zachowaniem zasad opisanych w pkt.1.
  3. Przed wejściem na teren szkoły, rodzic/prawny opiekun dezynfekuje ręce płynem dezynfekcyjnym w dozowniku znajdującym się przed portiernią szkoły, zgłasza  portierowi spotkanie z nauczycielem podając swoje dane, cel spotkania oraz nazwisko nauczyciela. Portier dane wpisuje do Księgi wejść szkoły.
  4. Pracownik portierni ma prawo sprawdzić dane osobowe rodzica/prawnego opiekuna, który zgłasza spotkanie z nauczycielem na terenie placówki.
  5. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących ucznia lub funkcjonowania szkoły, rodzic może  kontaktować  się z nauczycielem przez dziennik Librus lub pocztę służbową.
  6. W sytuacjach pilnych rodzic może kontaktować się z dyrektorem telefonicznie - tel. 22  725 48 48, drogą mailową sekretariat@zs1-blonie.pl lub za pomocą dziennika Librus, wicedyrektorem – tel. 22 725 48 48 , mailowo przez dziennik Librus lub bezpośrednio po spełnieniu wymagań określonych w pkt. 2, 3, 4.
  7. Rodzice po wejściu do budynku szkoły pozostają w strefie sekretariatu szkoły i oczekują na spotkanie  z nauczycielem.
  8. Możliwy jest kontakt w sytuacjach koniecznych z sekretariatem szkoły: tel. 22 725 48 48

Kontakt ze szkołą może odbywać się w godzinach pracy placówki.

Data dodania: 2021-06-28 10:22:17