20 kwietnia 2023 roku w godz. 15:30 - 17:30 zapraszamy wszystkich kandydatów i ich rodziców na dzień otwarty w naszej szkole. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Przyjdź, porozmawiaj, zobacz nasze pracownie.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” dla naszych licealistów – Grecja 2023

Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” dla naszych licealistów – Grecja 2023

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego przedsięwzięcia międzynarodowego pt. „Rozwój kompetencji szansą na lepszy start w przyszłość” realizowanego w ramach programu "Ponadnarodowa mobilność uczniów". Wyjazd finansuje  Europejski Fundusz Społeczny.

Celem projektu jest rozwój kompetencji niezbędnych dla młodego człowieka do jak najlepszego zwiększenia jego szans w przyszłym życiu.
30 kwietnia bieżącego roku 24 licealistów wyłonionych w procesie rekrutacyjnym wyjedzie na 14 dni do ciepłej Grecji.

Przed wyjazdem uczniowie wezmą udział w przygotowawczych zajęciach językowych, kulturowych oraz pedagogicznych. Głównym celem szkoleń będzie przygotowanie naszej młodzieży do  projektu, a w szczególności  podniesienie wiedzy dotyczącej miejsca realizacji mobilności, poszerzenie horyzontów kulturowych, podniesienie poziomu umiejętności używania języka angielskiego w sytuacjach codziennych, jak również trening umiejętności społecznych.

Udział uczniów w międzynarodowym przedsięwzięciu to niezwykle interesujące, przynoszące wiele wymiernych korzyści wydarzenie, które jest świetną formą nauki. Czujemy się wyróżnieni, że kolejny raz nasza placówka bierze udział w tak ciekawej i rozwijającej inicjatywie.

Cieszymy się, że już niebawem czeka nas niezapomniany wyjazd, który będzie wyzwaniem, ciekawą przygodą oraz nowym kształcącym doświadczeniem dla naszej wańkowiczowskiej społeczności.

 

 

Edyta Rędzińska
Koordynator projektu

Data dodania: 2023-03-09 09:58:57
Data edycji: 2023-03-09 10:44:02
Ilość wyświetleń: 141

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi

Motto naszej szkoły

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Facebook