Rajd integracyjny klas pierwszych

Tradycji stało się zadość!

Jak co roku, pierwszoklasiści naszej szkoły, w dniach 26-27.09.23 r. wzięli udział w "Rajdzie Integracyjnym".

Uczniowie wraz z wychowawcami wyruszyli szlakiem turystycznym, prowadzącym przez Puszczę Kampinoską, do miejsca docelowego Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Łubcu. Trasa wynosiła ponad 6 km.

Celem wycieczki było ułatwienie lepszego poznania się uczniów w klasach, zwiększenie otwartości i życzliwości wobec innych, polepszenie komunikacji, zminimalizowanie lęku i obaw przed grupą oraz integracja z osobami niepełnosprawnymi.

Trudy kilku kilometrowej wędrówki zostały zwieńczone ogniskiem i pieczoną kiełbaską. Chętni uczniowie mieli również możliwość spędzenia czasu wolnego biorąc udział w zabawach sportowych na polanie.

Wspólnie spędzony czas w otoczeniu pięknej, wrześniowej pogody dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń. Cele wycieczki zostały osiągnięte, a miłe wspomnienia na pewno pozostaną na naszej pamięci.

Środki finansowe na organizację rajdu przeznaczyła
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Błoniu.

Ewa Słowińska, Edyta Rędzińska.

Więcej zdjęć w  > > > GALERII < < <

Data dodania: 2023-10-02 12:11:40