Czcionka:

Ślubowanie klas I

COŚ SIĘ DZIEJE, KTOŚ SIĘ TRUDZI

W WANKOWICZU SIĘ NIE NUDZISZ

Takim przesłaniem Samorząd Uczniowski powitał kolegów  klas pierwszych, którzy 13 października, po uroczystym ślubowaniu, zostali  przyjęci  w szeregi wańkowiczowskiej społeczności.

Pan dyrektor Jacek Cieślak podkreślił, jak wielki to zaszczyt być włączonym do społeczności Wańkowiczan. Przynależność ta zobowiązuje do godnej postawy uczniowskiej, również poza szkołą.

Jestem z Wańkowicza - pamiętajcie, by z dumą i szcunkiem mówić o swojej szkole.

Życzymy Wam wielu osiagnięć, by każdy z Was mógł pochwalić się własnymi sukcesami.

Ślubowanie klas I rozpoczęło się powitaniem zebranych przez Samorząd Uczniowski, następnie obejrzeliśmy przedstawienie wyreżyserowane przez panią Małgorzatę Śliwińską. Było życiowo ale i z żartem. Myślę, że głośne owacje mówiły wszystko.

Następnie przeszliśmy do części oficjalnej, czyli przemówienia pana dyrektora Jacka Cieślaka, wprowadzenia sztandaru szkoły a następnie złożenia ślubowania.

Na koniec każda z klas miała zrobione pamiątkowe zdjęcie z wychowawcą.

Na pełny fotoreportaż musimy chwilkę poczekać i robimy to z niecierpliwością, ale coś tam zdradzimy.

B. Krukowska

Fot. G. Małecki

Data dodania: 2021-10-20 03:06:16
Data edycji: 2021-10-20 06:57:46

Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji

Sprawdź dziennik elektroniczny

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Coś się dzieje, ktoś się trudzi,
w Wańkowiczu się nie nudzi.

Motto naszej szkoły